Poloha

Apartmán sa nachádza približne 700 metrov od kúpeľného ostrova. Z apartmánu sa peši dostanete na kúpeľný ostrov do 10 minút.

Sklený most je od apartmánu vzdialený asi 15 minút chôdze a pešia zóna (Winterova ulica) 20 minút.

Poloha je vhodná tiež pre tých, ktorí majú radi vychádzky do prírody. Priamo z apartmánu je možné ísť peši na výlet napríklad na Obrázkovú horu, Červenú vežu, či na kopce Havran a Ahoj s výhľadmi na Piešťany a okolie.

 

Ako sa k nám dostanete autom:

Z diaľnice vyjdete smerom na Piešťany. Po hlavnej ceste na ktorú sa dostanete pokračujete bez odbočenia asi 3 kilometre. Postupne pôjdete cez kruhový objazd pri Hypermarkete TESCO, cez križovatku a po ďalších 2 kruhových objazdoch sa dostanete na most ponad Váh.

Hneď za mostom zabočíte doľava. O chvíľu neskôr budete mať na ľavej strane odbočku do Kúpeľov, Vy ale zabočíte doľava až na nasledujúcej odbočke. 

Potom pôjdete z hlavnej cesty (Bananská ulica) na druhej odbočke do malej uličky doprava a následne prvá ulička vľavo je Hudobná ulica.


Ako sa k nám dostanete autobusom/vlakom:

Najlepšie bude ak nám po vystúpení z autobusu/vlaku na autobusovej/vlakovej stanici v Piešťanoch zatelefonujete a my pre Vás prídeme autom (odvoz je bezplatný).

Autobusová/vlaková stanica sa nachádza asi 4 km od apartmánu.

V prípade, že sa k nám chcete dostať sami, jedna z možností je ísť z piešťanskej stanice mestskou hromadnou dopravou (autobus č.1) a vystúpiť pred rampou do kúpeľov. Odtiaľ je apartmán vzdialený asi 5 minút chôdze.